İZMİR KARAVAN KAMP YERİ- ÇİÇEKLİKÖY

İZMİR KARAVAN KAMP YERİ- ÇİÇEKLİKÖY

    İzmir bir deniz şehri özellikle yaz aylarında deniz kenarları dolup taşmakta. En yakın plaj yarım saatlik mesafe de iken en yakın yeşili bulmakda zorlanabiliyoruz. 

    İşte böyle zamanlarda İzmirlilerin en uğrak yerleri Çiçekliköy, Kaynaklar, Kemalpaşa gibi yerlerdir.

Bizim de size tanıtacağımız yer Çiçekliköy de şehre yakın bir karavan kamp alanı olanı olan; İzmir Şehir Ormanı Çiçekliköy.  Bu yer;

Bornova merkeze 8 km

Karşıyaka merkeze 20 km

Buca merkeze 20 km İşte şehir merkezine bu kadar yakın olan bir yer. Gördüğünüz üzere Şehre yakın olan bu yer doğanında tam ortasında. 

Bu kamp alanı , yürüyüş yollarına, yangın kulelerine, çeşitli ağaçlara, atlara, tavşanlara sahip. Kısacası burada doğa adına her şey var diyebiliriz. 


Geniş bir ormanlık araziye yürüyüş yollarına


yangın kulelerine

Bu karavan kamp alanı yavaş yavaş gelişmektedir. Sahipleri iyi bir yatırım yaparak burayı oldukça kullanışlı bir alana çevirecekler.  Tuvaletler oldukça temiz ve kullanışlı. Bulaşık yıkama yeri mutfak olarak da kullanılıyor. Veee sıcak suyu da var. Küçük bir döküm sobası olan kapalı ortak bir alanı da var. 

 

Şimdilik karavanların konumu dağınık olsa da ağaçların altında olmak insana huzur veriyor.  Fiyat bilgisi ve iletişim bilgileri en altta ki fotoğraf da mevcuttur.


İşte bu güzel karavan kamp alanın konumu;


İzmir Şehir Ormanı-Çiçekliköy

 

Burada çekmiş olduğumuz VLOG'u da izleyebilirsiniz...


https://youtu.be/Rxjv8XtJKJk
Yorumları Göster