MUHTEŞEM DOĞASI İLE KAZDAĞI KAMP...

MUHTEŞEM DOĞASI İLE KAZDAĞI KAMP...

         Kimi kamp yerlerinin ayrı bir ruhu var. Bu sefer kamp yaptığımız yerde de bizce bu ruh oluşmuş. Kamp işletmecisi gelen misafirlerle ne kadar arkadaş olmuş, Derdinizi ne kadar dinliyor, İşletmesine  bir şeyler katmak istiyor mu? İşte bu soruların cevaplarını alıyorsanız bilin ki o kamp alanında bir ruh vardır. Bir ruhu olan Kazdağı kampı bu yazımızda tanıtacağız. 

 


        2 Kadın girişimci tarafından kurulan ve Ayel Turizm şirketi olarak geçen bu kamp alanı Edremit’in Zeytineli ilçesinde bulunuyor.  Konum olarak İzmir’e 2 saat İstanbul’a 3,5 saatlik mesafe de gerisini siz konumdan halledersiniz .  Kazdağılarının orta eteklerinde yer alıyor ve Hasan boğuldu şelalesinden gelen Zeytineli Çayına 200 mt kıyısı bulunuyor. Kampın en güzel yanı, çaydan gelen su sesi ve uzun uzun kavak ağaçları… 

Çok fazla yazıya boğmadan sizleri hemen kamp alanı ile ilgili bilgileri verelim..

Tuvaletler temiz.

Kamp alanı düzenli.

Belirli mangal alanı var.

Wifi var.

Yağmur havalar için tenteli alanı var.

Karavan yeri var.

Yakınlarında Market bulunuyor.

KARAVAN ALANI
 

Bu kamp yerinde farklı olarak gördüğümüz ağaç evler var. Bu ağaç evler aslında ahşap çadır gibi. Çadır değil bungalov desek hiç değil o yüzden biz ona ahşap çadır dedik😊  Kendi çadırınızla geldiğiniz zaman da çayın hemen kenarına çadırınızı kurabiliyorsunuz. 

 


 


Denize 3 km olan bu kamp alanına günübirlik ziyaretçi alınmadığı için haftasonuları daha sakin olabiliyor. Yazın Zeytineli Çayının soğuk sularına kendinizi bırakabilir muhteşem doğanın tadını çıkarabilirsiniz…


 Aynı zamanda Restaurantı bulunan bu kamp alanında doğal yemeklerde yiyebilirsiniz. Kamp alanın ücretlerini soracak olursanız aşağıda ki bağlantıdan güncel fiyat bilgilerini alabilirsiniz.

KAMP YERİ FİYAT BİLGİSİ

Konumu aşağıda paylaşıyorum ama bizce önce Zeytineli' ne gidiniz. Oradan kamp alanına geçersiniz. Haritadan direk gittiğiniz zaman sizi dar yollara sokabiliyor.

KAMP YERİ ULAŞIM#KAMP #KAMPYERLERİ #KAMPALANLARI #KAMPYAPILACAKYERLER #EDREMİT #BALIKESİR #EDREMİT

Yorumları Göster